logo

Киев:
(044) 237 34 85
Днепропетровск:
(056) 370 23 44
(056) 790 06 01
Запорожье:
(061) 220 98 20

"Охранная компания Левит - полный комплекс услуг безопасности" Skype Levit
Работаем с 9.00 до 18.00

 

 Як передбачити пограбування своєї квартири?

Крадіжки — один із способів забезпечення паразитичного способу життя злочинних елементів у будь-якому суспільстві. Потерпілі громадяни при цьому зазнають великої матеріальної шкоди. Що ж викрадають із квартир злодії? Декілька років тому — дорогий одяг, гроші, коштовні вироби з кришталю та порцеляни, відео та радіоапаратуру тощо. Сьогодні забирають усе, навіть продукти харчування. Але, в першу чергу, злодія цікавлять особи, які мають значну суму іноземної валюти, імпортні речі. Як правило, квартирні злодії діють невеликими групами, в основному у складі 2—3 осіб. Час скоєння квартирних крадіжок — переважно перша половина дня, коли більшість громадян перебуває на роботі.
Майже 165 тисяч квартир громадян України підключені до пунктів централізованого спостереження Поліції охорони України. Про це УКРІНФОРМу повідомив начальник Департаменту охорони поліції Сергій Будник. “Квартирні крадіжки мають тенденцію до зростання. В даний момент під наглядом Поліції охорони перебуває близько 165 тисяч квартир громадян”, – сказав Будник. За його словами, спостерігається тенденція до зростання кількості випадків квартирних пограбувань. Так, за минулий рік було зареєстровано близько 25 тисяч випадків проникнення в житлові приміщення. У січні цього року зафіксовано 2137 випадків, що на 9,7% більше, ніж у січні 2015-го. Відсоток ж розкриття таких злочинів, за словами Будника, становить лише 30-40%. Серед причин збільшення кількості квартирних пограбувань Будник назвав як загальну несприятливу економічну ситуацію, так і наслідки бойових дій на сході країни. “Криміногенна ситуація в Україні, на жаль, не вирізняється позитивом. Це пов’язано з тим, що погіршується економічна ситуація, так і з тим, що йде неоголошена війна. Як завжди буває в часи негараздів, піднімає голову злочинність”, – зазначив Будник.
Якщо ви дізналися, що квартиру ваших сусідів пограбували, і може бути, ваша наступна, не впадайте в паніку, все ще можна передбачити. Головне дотримуватися тих порад, які ми вам надамо в цій статті. Хоча ніхто й не підозрює, хто може бути грабіжником, це передбачити не можливо, це може бути компанія підлітків яка сидить біля під’їзду, чи мила жінка з собачкою, або навіть приємного вигляду пенсіонер.
Більшість людей вважають, що кращим захистом від ворогів, є залізні двері, але і вони повинні мати свої характеристики. А саме: двері повинні відкриватися назовні; добре буде, якщо дверна коробка буде масивною, зробленою із сталевого проекту; найкраще буде, якщо двері всередині будуть заповнені дерев’яним брусом; твердосплавні вставки захистять ваші замки від вирізування болгаркою.
Цілком можливо, що грабіжники з’ясовують в будинку ви чи ні, і в який час їм краще навідатися. У них багато часу, вони не квапляться, ретельно з’ясовують всю інформацію про вас, і вашу квартиру, що ви навіть і не підозрюєте цього. Але не панікуйте, і не робіть вигляд, що ви, щось запідозрили, введіть себе природно, впевнено, і якщо вам злочинці задають питання, відповідайте на них сміливо.
Поговоріть із сусідами, може їх допомога буде до речі. Не залишайте квартиру без нагляду на довгий час, це чудовий час для грабіжників зробити свою задуману справу. Але якщо вам все ж необхідно відлучиться на ніч, то не вимикайте світло, це відлякає ворогів.
І не турбуйтеся про оплату електроенергії, іноді ці жертви виправдані. Кожен день забирайте з поштової скриньки пошту, а якщо вам потрібно відлучитися на пару днів, попросіть про це сусідів.
Як передбачити пограбування своєї квартири??? Завжди коли йдете з квартири перевірте, чи всі вікна закриті, цей захід обережності теж не завадить. Якщо ви любитель домашніх тварин, заведіть собі собаку, вона хороший охоронець. Якщо ви хочете щоб, ваше майно було захищено, поставте сигналізацію, це найвірніший спосіб захиститься, адже сусіди явно почують щось недобре.
У літній період, грабіжники в основному роблять замах на квартири нижніх поверхів, підіймаючись через балкони, і вікна. Ми звикли захищати їх решітками, але цей варіант малоефективний, тому що звичайну решітку можна легко підпиляти і забратися в квартиру. Фахівці радять робити захищені вікна, тобто композицію з клею, полімерної плівки і звичайного скла. Такий вид захисту грабіжники будуть долати шумно і довго.
Тож, шановні мешканці, будьте уважними та обережними. Не дайте грабіжникам порушити ваш сімейний спокій. Захистіть своє житло і будьте в безпеці.

Контактні данні для зв’язку:
Дніпро (056) 370 23 44
((056) 370 28 01 цілодобово
(056) 790 01 39 – факс
Київ (044) 390 72 98
Запоріжжя (061) 289 73 56
Новомосковськ (0569) 31 06 92
Павлоград (0563) 26 19 73
Хмельницький (0382) 73 02 30

www.levit.dp.ua